Založení občanského sdružení PINUTE

29. října 2010 v 13:14 | Martin Neplech, instruktor |  Pro zájemce trénování bojových umění

Občanské sdružení PINUTE


Dne 22.10.2010 bylo založeno občanské sdružení PINUTE, se sídlem Pňovice 263, toto občanské sdružení má za cíl trénink v bojových umění Yong Tjun a Skirmen, kdy také bude možno pořádat semináře jak pro členy sdružení tak pro širokou veřejnost.

Pro současné žáky bude jediná změna a to v sistému placení tréninků. V dnešní době je tento systém dozdělen dle toho jak který žák chodí.

- Pro zprůhlednění a zjednodušení této agendy bude zaveden pouze členský příspěvek ve výši 250,-Kč za měsíc a bude na Vás jak často na trénink příjdete.


- Tréninky budou organizované tak jak je to dosud to znamená jeden krát přes týden a dvakrát za měsíc o víkendu. Již se tedy nebudou platit jednotlivé tréninky, ale pouze tento členský příspěvek. Bude tedy na každém členu jak bude moct, popř. jak často bude chtít přijít na trénink. Dle mého to bude jednak výhodné pro ty, kteří budou chodit pravidelně. Chtěl bych aby to byla motivace právě pro ty, kdo pravidelně nechodí.

- Valná hromada PINUT o.s. proběhne dne 6.11.2010 od 12:00 hod., tedy po tréninku v restauraci Torture(i když ještě budu muset zjistit, zda tam mají otevřeno v tento čas). Schválně nepíši čas ukončení, bude záležet na nás jak dlouho tam budeme. Byl bych rád, kdyby tam přišlo co nejvíc lidí, budete se mě moct zeptat na cokoliv ohledně této změny a také ohledně BU Yong Tjun a Skirmen. Tak příjďte.


Martin Neplech
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama